+380933559589, +380505449285 kdkvv@ukr.net

Головна

Ми 12 років працюємо з підприємствами різних галузей в віддаленому режимі. Налаштування обліку на підприємстві, бухгалтерський та кадровий облік, юридичні послуги, управління запуском бізнесу-наші основні напрямки діяльності підприємства «Комерційний Дім».

 Запрошуємо вас до співпраці! Скористайтеся можливістю заощадити на офісних площах, зарплатах і податках. Разом успішно справимося з кризою!

Бухгалтерський облік

Бережіть ваш дорогоцінний час!
Бізнес України на перезавантаженні.
Поки бізнес освоює навички роботи у віддаленому режимі, ми ділимося нашим багаторічним досвідом роботи у веденні бухгалтерського обліку віддалено. Наші фахівці давно навчилися так працювати.
Підключайтеся до нових методів обліку.
Вам це сподобається!

Налаштування обліку

Не просто звести Дебет-Кредит, а налаштувати всі струни вашого бізнесу, передати вашим фахівцям робочий інструмент для подальшої реалізації ВАШИХ ідей- ЦЕ НАША ФІШКА. Супровід і контроль всіх операцій протягом деякого часу, зміцнять порядок у виробництві, торгівлі, обліку.
Нехай бізнес працює на вас!

Облік кадрів

Накази, Розпорядження, Заяви, Особові справи співробітників – ця купа паперів навіщось заповнила шафи офісу. Що там? Для всіх загадка. Чи потрібно вам її розгадувати? Питань до кадрового обліку у контролюючих органів багато. Хто відповість? Довірте нам цю роль! Ми все оформимо, спакуємо і відповімо.

Юридичні послуги

Тільки тоді, коли вам потрібна допомога юриста, адвоката, він підключиться до роботи.
17 років юридичної та адвокатської практики, керівникаюридичного відділу, знання бізнес-процесів, вміння взаємодіяти в будь-якій ситуації – це може стати гарантією безпеки вашого бізнесу.
Підпишіться на нашу програму юридичного захисту вашої компанії!

Товари

Новий напрямок!
Ми вміємо продавати автомобілі, запчастини, будматеріали, хліб з маслом і навіть золото!
Вирішили освоїти ринок упаковки!

preloader