+380933559589, +380505449285 kdkvv@ukr.net

Облік кадрів

Звільніть своє життя від непотрібних стресів!

Якщо ви маєте проблеми з веденням кадрового обліку, не впевненні в тому, що контролюючі органи не накладуть на підприємство великі штрафи через недостатню професійність ваших співробітників, зверніться до наших фахівців. Вони запропонують вам оптимальні варіанти для налаштування або ж вестимуть облік підприємства віддалено. Це зручніше і дешевше, ніж власний штат у власному офісі.

Ознайомтеся з цінами та умовами

Складання штатного розкладу, посадових інструкцій і положень, складання трудових договорів – за домовленністю  (від 500 грн.)

Повна інвентаризація кадрової документації, згідно з номенклатурою справ відділу кадрів з формуванням звіту щодо існуючих недоліків та рекомендацією щодо їх виправлення й усунення – За домовленністю  (від 500 грн.)

Відновлення (формування) пакету документів на одного співробітника – 120 грн. – 1 пакет за 1 особу.

До пакету входить:

  • прийом та оформлення працівника на роботу ( особова справа);
  • внесення змін до штатного розкладу;
  • подача звітності у відповідні органи щодо новоприйнятого співробітника.

Ведення існуючого кадрового обліку. Ведення кадрового обліку в програмі 1С 8.3 Виконавця, робота з документами через електронний засіб зв’язку, виїзд на місце для паперового формування Особових справ з підписаних документів -1 раз на місяць, консультування по телефону.

для підприємств з кількістю співробітників до 5 – 500 грн. на місяць

для підприємств з кількістю співробітників від 6 – 100 грн. за кожного співробітника на місяць.

Нарахування заробітної плати. Нарахування заробітної плати (в т.ч. відпускних, лікарняних, декретних) працівнику згідно всіх вимог законодавства, підготовка звітності – 120 грн. за 1 особу.

preloader